Reference

Měl jsem tu čest paní Fojtíkovou poznat osobně a využít její rytecké umění a nechal si od ní vyzdobit i několik svých kousků. Neměla to se mnou zrovna jednoduché, ale zhostila se mých přání naprosto profesionálně! Vytvořila návrh rytin doslova „na míru“ a ten neuvěřitelně věrně přenesla z papíru do reality! Dokázala dokonce i dodržet vražedný termín dokončení zakázky! A to nejlepší nakonec. Za jedinečné rytiny, které nemá na světě nikdo jiný, jsem platil mnohem méně, než jsem čekal!!! Ještě jednou mnohokrát děkuju a přeju Vám tisíce spokojených zákazníků, jako jsem já.????????

Lubomír Čejka

S Vaší prací jsem byl velmi spokojen. Ať již s návrhem, provedením i rychlostí zhotovení. Zrovna přemýšlím, že bych si od Vás nechal porýt Berettu.

Roman Konstanz

Ještě jednou moc děkuji za spolupráci, perfektní rychlou domluvu a dokonalý výsledek. Obdivuji kohokoli, kdo svou práci dělá s chutí, radostí, tahem na branku a Vy jste toho zdárným příkladem.

S pozdravem Vít Kotlín

 

Dobrý den,
Děkuji za odkaz, máte to krásně přehledné a poučné. Jste skutečný mistr oboru a děláte krásnou práci. Kéž bych byl někdy alespoň z poloviny tak zručný jako Vy.

Přeji Vám stálé zdraví a mnoho inspirace.

S pozdravem Václav Jankovský

​Ještě jednou děkuji za spolupráci při papírování, ale hlavně za krásné dílo!!!
Je to opravdu nádhera, mazlil jsem se s ní do jedné v noci :-):-) Paráda.

(o několik týdnů později)

Musím se Vám pochlubit a doufám, že to potěší i Vás.
Byl jsem s tou kráskou poprvé na honu a v příloze Vám posílám jak jsme dopadli 🙂

KRÁL HONU

S úctou, Jiří Veis

Dobrý den paní Fojtíková, chci vám ještě jednou poděkovat za vstřícný přístup a za skvěle provedenou práci. Rytiny jsou velmi citlivě zasazené na loveckých zbraní. Provedení rytin je zdařilé a líbivé. Mám z nich radost. Přeji Vám hodně spokojených zákazníků! Díky

Marek Vrzal

Domluva s Vámi je perfektní, vzhledem k Vaší zaneprázdněnosti i termín výroby a dodání krátký a pro mne přijatelný, prostě jedním slovem perfektní.

René Rámiš

Dobrý den,

jsem tak nadšený z Vaší práce, že jsem musel hned kamarádům přeposlat fotky mých zbraní a doufám, že je to navnadí a budou Vás bombardovat prací.

Každá Vaše rytina dodala zbrani úžasnou energii a musíte mi věřit, že komu se chlubím, ten po mě mrskne závistivým pohledem.

Ještě jednou děkuji za skvělou práci a ať se Vám daří.

Dr. Tománek František

S rytinami, které paní Fojtíková pro mne nebo pro mé zákazníky dlouhodobě provádí, jsem velmi spokojen Zákazníci rovněž., ať už realizovala jejich představy nebo sama rytinu navrhla. I cenově jsme spokojeni.

Ing. Oldřich Pejčoch, majitel puškařství Torop, Starý Jičín

Nádherná práce, citlivé a jemné provedení. Rytiny paní Fojtíkové nadchnou každého a je mi nesmírným potěšením, že jednu z nich vlastním.

Hana Špásová