Soutěž

EDIT:  Soutěž již proběhla.

Soutěž ve spolupráci s JduLovit 

Chcete se zapojit do soutěže o dárkový poukaz na mé rytecké služby v hodnotě 5 000 Kč, kterou pořádám ve spolupráci s JduLovit? Výborně! Budu vám držet palce…

Co je třeba splnit, abychom vás zařadili do losování?

☑️ Na Instagramu @jdulovit odpovězte do komentáře správně na soutěžní otázku:

Které 3 základní předměty zdobí Iris Fojtíková uměleckými rytinami? (Nápovědu můžete najít na webových stránkách: iris-rytectvi.cz)

☑️ Sledujte instagramový profil @rytectvi_iris_fojtikova a profil @jdulovit.

Pravidla soutěže:

  1. Soutěž probíhá od 4.10. do 18.10. 2023
  2. Do losování budou zahrnuti pouze uživatelé, kteří odpoví správně na zadanou otázku.
  3. Losování proběhne 19.10. prostřednictvím online aplikace, video z losování bude uveřejněno v komentářích pod soutěžním příspěvkem.
  4. Výherce bude následně kontaktován soukromou zprávou.
  5. Pořadatelem soutěže je UMĚLECKÉ RYTECTVÍ IRIS FOJTÍKOVÁ, IČO: 10586202. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Meta Platforms.
  6. Soutěž je forma propagační akce a není považována za hazardní hru. V rámci této akce se nezpracovávají osobní údaje s výjimkou základních údajů o výherci ceny, a to pouze v rozsahu nezbytném pro doložení splnění nároku na výhru.

 

 

GRATULUJI VÍTĚZI! Všem ostatním jako poděkování za účast nabízím 10% SLEVU na nákup na mém e-shopu https://iris-rytectvi.cz/kurzy-e-shop/ se slevovým kódem ve tvaru: JDULOVIT Kód platí jen do konce října.